Nonstop lékárna Otevřít hlavní menu

Hledejte příbalové informace a souhrnné informace o lécích.

Naše databáze obsahuje více než 4000 příbalových letáků.Nejnovější příspěvky na blogu

Nitroděložní tělísko – cena, spolehlivost, rizika, hormony

Již dávno neplatí, že by nitroděložní tělísko bylo určeno jen ženám po porodu. Dnes je vhodné i pro ženy, které se na těhotenství teprve chystají. Nitroděložní tělísko je vhodná antikoncepce, která existuje v hormonální i nehormonální verzi. Je jednou z nejspolehlivějších antikoncepčních metod a zdravotní rizika pro ženu jsou v dnešní době téměř nulová.

Autor: VerPřidáno: 14.01.2021

Jarní detox těla i mysli

Jarní období je ideální na očistu těla i duše, obzvlášť pokud vás po zimě trápí únava, pocit vyčerpání a nahromaděného stresu. Věnujte proto sami sobě pár hodin až dní a uvidíte, že se vám tělo i hlava odvděčí. Jak tedy správně postupovat při jarní detoxikaci a vyvarovat se zásadním chybám?

Autor: VerPřidáno: 27.03.2020

Bolest břicha

„Bolí mě břicho“ – častá věta, mnoho významů a příčin. Určit snadněji diagnostiku problému pomůže lokace konkrétního místa bolesti. Může jít o běžný problém např. bolest po konzumaci tučnějšího nebo těžšího jídla, ale také v horším případě o záněty, vředy nebo rakovinu. V každém případě není dobré bolest břicha podceňovat.

Autor: VerPřidáno: 05.03.2020

Angína? Jak spolehlivě rozeznat její první příznaky

Trápí Vás škrábání v krku a bolest při polykání spojená s teplotami nebo bez nich? Nejspíš se tak u Vás projevují první příznaky angíny. Angínu nebo-li infekční zánět krčních mandlí není dobré podceňovat, ale jak ji poznat?

Autor: VerPřidáno: 14.02.2020