Nonstop lékárna Otevřít hlavní menu

Mediderm Krém 1kg

Mediderm Krém 1kg

Mediderm krém je zdravotnický prostředek vytvořený pro péči o nemocnou pokožku při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě. Krém dlouhodobě hydratuje a promašťuje, vytváří ochrannou bariéru, která reguluje obsah vody i v nejhlubších vrstvách kůže. Dodává pokožce měkkost a pružnost, eliminuje nadměrné odlupování a praskání. Krém má zklidňující účinek při svědění a pálení, zmírňuje podráždění a také na dlouhou dobu chrání před vlivem dráždivých faktorů. Přípravek nezpůsobuje pocit mastnoty, díky tmu neznečišťuje oděvy a povlečení. Neobsahuje SLS, parfémy a barviva. Lze jej používat od prvního měsíce života. Obsah balení je 1 kg.

Značka: Mediderm

Další produkty značky:

Do obchodu Cena od 439 Kč

Detail produktu Mediderm Krém 1kg

Mediderm Krém 1kg je ideální pro péči o nemocnou pokožku při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě. Krém dlouhodobě hydratuje a promašťuje, vytváří ochrannou bariéru a dodává pokožce měkkost a pružnost. Krém má zklidňující účinek při svědění a pálení, zmírňuje podráždění a na dlouhou dobu chrání před vlivem dráždivých faktorů. Je vhodný již od prvního měsíce života a neobsahuje SLS, parfémy ani barviva. Obsah balení je 1 kg.

Naneste krém na umytou pokožku a jemně vklepejte. Postup můžete v případě potřeby opakovat. Chcete-li zlepšit zklidňující účinek krému, uchovávejte jej v chladu. Krém používejte nejlépe bezprostředně po umytí přípravkem Mediderm Koncentrát do koupele nebo Mediderm Emulze do sprchy. Upozornění: Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek výrobku. Před použitím si pozorně prostudujte návod k použití a informace o bezpečném používání.

Nejlevnější nabídky Mediderm Krém 1kg

Benu
Mediderm Krém 1kg
439 Kč

Alternativní produkty

CutisHelp LUPÉNKA konopný krém 100 ml
CutisHelp LUPÉNKA konopný krém 100 ml
219 - 339 Kč
Neutrogena tělové mléko intenzivní 400 ml
Neutrogena tělové mléko intenzivní 400 ml
215 - 259 Kč
Eucerin Sun emulze proti vráskám SPF30 50 ml
Eucerin Sun Ochranný krémový gel na obličej SPF 30 50ml
349 - 569 Kč
Bioderma Atoderm sprchový olej 200 ml
Bioderma Atoderm sprchový olej 200 ml
195 - 379 Kč
Onclé luxusní tělový balzám s kmenovými buňkami 200 ml
Onclé Tělový balzám s kmenovými buňkami proti striím a celulitidě 200 ml
305 - 429 Kč