Nonstop lékárna Otevřít hlavní menu

Cannaderm Robátko ochranný zimní krém 75 g

Cannaderm Robátko ochranný zimní krém 75 g

Cannaderm regenerační krém má krom svých regeneračních účinku také schopnost pečovat o přecitlivělou nebo velmi namáhanou pokožku. Díky své certifikované receptuře dochází k lepšímu vyživení pokožky a rychlejší regeneraci kožních buněk. Pravidelnou péčí lze snížit přecitlivělost pokožky, zlepšit její vzhled a elasticitu a omezit výskyt jemných vrásek a nepravidelností pleti. Krém je ideální pro péči o zhojené jizvy a o namáhanou pokožku v těhotenství či práci ve zhoršeném pracovním prostředí. Pro nadměrně citlivou nebo zralou pokožku doporučujeme použít krém regenerace místo denního či nočního krému a také po depilaci. Krém se rychle vstřebává a nemastí. Balení obsahuje 75 g.

Značka: Cannaderm

Další produkty značky:

Do obchodu Cena od 268 Kč

Detail produktu Cannaderm Robátko ochranný zimní krém 75 g

Cannaderm Robátko ochranný zimní krém 75 g je ideální pro speciální péči o přecitlivělou, suchou a nebo velmi namáhanou pokožku. Jeho certifikovaná receptura obsahuje kombinaci účinných látek, jako jsou konopný olej, hřebíček, badyán, Tea Tree a lecitin, které přispívají k lepšímu vyživení pokožky a rychlejší regeneraci kožních buněk.

Pravidelnou péčí lze snížit přecitlivělost pokožky, zlepšit její vzhled a elasticitu a omezit výskyt jemných vrásek a nepravidelností pleti. Krém je ideální pro péči o zhojené jizvy a také pro péči o silně namáhanou pokožku např. v těhotenství nebo ve zhoršeném pracovním prostředí.

Krém se rychle vstřebává a nemastí, což umožňuje jeho snadné použití. Naneste ho v tenké vrstvě na obličej nebo na tělo, zejména na suché partie pokožky, velmi namáhaná místa pokožky nebo zhojené jizvy. Doporučujeme ošetřovat krémem několikrát denně.

Cannaderm Robátko ochranný zimní krém 75 g má certifikát CPK bio a balení obsahuje 75 g. Pokud hledáte další produkty značky Cannaderm, zkuste se podívat do kategorií Kosmetika, Kosmetika pro těhotné a Tělové krémy na suchou pokožku.

Nejlevnější nabídky Cannaderm Robátko ochranný zimní krém 75 g

Pilulka
Cannaderm Robátko ochranný zimní krém 75 g
268 Kč
Benu
Cannaderm Robátko ochranný zimní krém 75 g
269 Kč

Alternativní produkty

Nutrilon 3 Vanilka 800 g
Nutrilon 3 Vanilka 800 g
235 - 1674 Kč
Eucerin Sun emulze proti vráskám SPF30 50 ml
Eucerin Sun Ochranný krémový gel na obličej SPF 30 50ml
349 - 585 Kč
Femibion 3 Kojení 28 tablet + 28 kapslí 56 tablet
Femibion 3 Kojení 28 tablet + 28 kapslí 56 tablet
419 - 1996 Kč
AROMATICA Jitrocelový sirup Stévian se stévií210ml
AROMATICA STEVIAN sirup s přírodním sladidlem 210ml
58 - 139 Kč
Nutrilon 2 800 g
Nutrilon 2 800 g
235 - 957 Kč