Nonstop lékárna Otevřít hlavní menu

MYOovunelle vag.supp.3

MYOovunelle vaginální čípky 3 ks

Vaginální čípky s obsahem myo-inositolu s pH 6, který pomáhá vytvořit optimální podmínky pro oplodnění. Ideální pro páry snažící se o přirozené početí potomka.

Značka: Exeltis

Další produkty značky:

Cena neznámá

Detail produktu MYOovunelle vag.supp.3

MYOovunelle vaginální čípky jsou zdravotnický prostředek, který pomáhá přirozenému početí potomka. Obsahují myo-inositol, důležitý stavební prvek některých fosfolipidů a účastní se řady biochemických reakcí v těle.

Tyto čípky vytvářejí ideální podmínky pro oplodnění vajíčka při vaginálním použití. Zajišťují optimální pH prostředí pro životaschopnost spermií a dělají je více pohyblivými a tím schopnějšími oplodnit vajíčko.

Složení jednoho vaginálního čípku obsahuje 2,00 mg myo-inositolu a 998,00 mg polosyntetických glyceridů. Použití je velmi jednoduché - do pochvy v období ovulace opatrně zaveďte obden jeden vaginální čípek, nejlépe večer před spaním. Pohlavní styk plánujte minimálně 6 hodin po zavedení čípku.

Při používání MYOovunelle vaginálních čípků je důležité pečlivě dodržovat návod k použití a informace o bezpečném používání. Tento zdravotnický prostředek pomáhá ženám při přirozeném početí a může být skvělou volbou pro ty, kdo hledají bezpečnou a účinnou alternativu k jiným metodám plánování rodiny.

Alternativní produkty

Lactacyd Girl ultra jemný intimní mycí gel 200 ml
Lactacyd Girl ultra jemný intimní mycí gel 200 ml
79 - 149 Kč
VITAgyn C Vaginální krém s kyselým pH 30 g
VITAgyn C vaginální krém s kyselým pH 30 g
305 - 459 Kč
Gynocaps SR 2 tablet
Gynocaps S.R. 2 vaginální tablety
139 - 349 Kč
Saforelle Hydratační mýdlo 100 g
SAFORELLE hydratační mýdlo 100g
75 - 89 Kč
MoliCare Skin Ochr. krém se zinkem 200 ml
MoliCare Skin Ochranný krém se zinkem 200ml
139 - 169 Kč