Nonstop lékárna Otevřít hlavní menu

ASPIRIN C - 400MG/240MG TBL EFF 10

Aspirin C 10 šumivých tablet

Aspirin C šumivé tablety snižují horečku, působí proti bolesti a zánětu. Obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení.

Značka: Aspirin

Další produkty značky:

Do obchodu Cena od 129 Kč

Další varianty

Aspirin C 20 šumivých tablet
ASPIRIN C - 400MG/240MG TBL EFF 20
ASPIRIN C - 400MG/240MG TBL EFF 20
199 - 245 Kč

Nejlevnější nabídky ASPIRIN C - 400MG/240MG TBL EFF 10

Dr Max
Aspirin C 10 šumivých tablet
129 Kč
Pilulka
Aspirin C 10 šumivých tablet
142 Kč

Alternativní produkty

Imodium 20 tvrdých tobolek
IMODIUM - 2MG CPS DUR 20
149 - 175 Kč
Menofem 90 potahovaných tablet
MENOFEM - TBL FLM 90
415 - 535 Kč
Nurofen pro děti 20 mg/ml suspenze 200 ml
NUROFEN PRO DĚTI - 20MG/ML POR SUS 200ML II
155 - 255 Kč
Nurofen pro děti jahoda suzpenze 200 ml
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA - 20MG/ML POR SUS 200 ML II
155 - 249 Kč
Ophthalmo-Septonex oční kapky, roztok 10 ml
OPHTHALMO-SEPTONEX - OPH GTT SOL 1X10ML PLAST
111 - 119 Kč