Nonstop lékárna Otevřít hlavní menu

ASPIRIN 500 MG OBALENÉ TABLETY - 500MG TBL OBD 8

ASPIRIN 500MG TBL OBD 8

Přípravek Aspirin se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.Přípravek Aspirin je určen pouze pro dospělé a dospívající od 16 let věku. Zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka na jiné formy kyseliny acetylsalicylové určené k podání pacientům s hmotností nižší než 40 kg.Přípravek Aspirin obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku).Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Balení obsahuje 8 obalených tablet.

Značka: Aspirin

Další produkty značky:

Do obchodu Cena od 89 Kč

Další varianty

Aspirin 500 mg 20 tablet
ASPIRIN 500 MG OBALENÉ TABLETY - 500MG TBL OBD 20
ASPIRIN 500 MG OBALENÉ TABLETY - 500MG TBL OBD 20
135 - 149 Kč
Aspirin 500 mg 80 tablet
ASPIRIN 500 MG OBALENÉ TABLETY - 500MG TBL OBD 80
ASPIRIN 500 MG OBALENÉ TABLETY - 500MG TBL OBD 80
369 - 389 Kč

Nejlevnější nabídky ASPIRIN 500 MG OBALENÉ TABLETY - 500MG TBL OBD 8

Dr Max
Aspirin 500 mg 8 tablet
89 Kč
Benu
ASPIRIN 500MG TBL OBD 8
99 Kč

Alternativní produkty

Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek
IBALGIN RAPIDCAPS 400 MG MĚKKÉ TOBOLKY - 400MG CPS MOL 30
109 - 149 Kč
Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ POMERANČ A ZÁZVOR 500 MG/10 MG - 500MG/10MG POR PLV SOL SCC 12
139 - 249 Kč
NUROFEN 400MG TBL OBD 24 I
Nurofen 400mg 24 tablet
69 - 99 Kč
Nutrilon 3 Vanilka 800 g
Nutrilon 3 Vanilka 800 g
235 - 1674 Kč
BRUFEN RAPID 400MG TBL FLM 24 I
Brufen rapid 400mg 24 potahovaných tablet
89 - 159 Kč