Nonstop lékárna Otevřít hlavní menu

AMBROSAN - 60MG TBL NOB 20

AMBROSAN 60MG neobalené tablety 20

Ambroxol-hydrochlorid, léčivá látka přípravku Ambrosan 60 mg tablety, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu (látky, pokrývající vnitřní stěny plicních sklípků) a stimuluje činnost řasinek, zajišťujících posun hlenu. Tyto účinky mají za následek vydatnější zkapalnění, lepší transport a vylučování hlenu (mukociliární clearance), čímž dochází k usnadnění vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, provázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu, jeho ztíženým transportem a vykašláváním. Příkladem takových onemocnění jsou záněty horních a dolních dýchacích cest (zánět průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin, rýma). Bez porady s lékařem se přípravek užívá u akutních zánětů dýchacích cest. U chronických zánětů dýchacích cest se přípravek užívá pouze po poradě s lékařem. Přípravek mohou užívat děti od 5 let, dospívající a dospělí.

Značka: Ambrosan

Další produkty značky:

Do obchodu Cena od 105 Kč

Další varianty

AMBROSAN 30MG neobalené tablety 20
AMBROSAN - 30MG TBL NOB 20
AMBROSAN - 30MG TBL NOB 20
65 - 68 Kč

Nejlevnější nabídky AMBROSAN - 60MG TBL NOB 20

Benu
AMBROSAN 60MG neobalené tablety 20
105 Kč

Alternativní produkty

Biomedica Biotussil kapky 100 ml
BIOTUSSIL - POR GTT SOL 1X100ML
135 - 175 Kč
Imodium 20 tvrdých tobolek
IMODIUM - 2MG CPS DUR 20
149 - 169 Kč
KALOBA 20 MG/7,5 ML SIRUP sirup 100ML
KALOBA 20 MG/7,5 ML SIRUP - SIR 100ML
149 - 179 Kč
Nurofen pro děti 20 mg/ml suspenze 200 ml
NUROFEN PRO DĚTI - 20MG/ML POR SUS 200ML II
155 - 239 Kč
Nurofen pro děti jahoda suzpenze 200 ml
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA - 20MG/ML POR SUS 200 ML II
146 - 239 Kč